Патриція Сандретто Ре Ребауденго

Колекціонер, покровителька мистецтв
    
Патриція Сандретто Ре Ребауденго закінчила Туринський університет за спеціальністю «економіка та бізнес». Колекціонуванням сучасного мистецтвом займається з дев’яностих. Інтерес, який починався як хобі, перетворився на щоденну роботу. У1995 року Патриція Сандретто Ре Ребауденго заснувала і очолила Фонд Сандретто Ре Ребауденго. У 1997 році Фонд заснував першу галерею в Палаці Ре Рабауденго в Гуарені, а з 2002 в Турині діє штаб-квартира фонду — центр сучасного мистецтва.

Патриція Сандретто Ре Ребауденго — надзвичайно активна покровителька мистецтв. Вона є членом Міжнародної ради Музею сучасного мистецтва (MoMA, Нью-Йорк) з 1996 року; членом групи «Друзі сучасного малюнка» при MoMA з 1996 року; членом Міжнародної ради галереї «Тейт» у Лондоні (з 1997 року); членом Керівної ради Нового музею сучасного мистецтва в Нью-Йорку з 2007 року; членом Дорадчого комітету із мистецтва модерну та сучасного мистецтва Музею мистецтв Філадельфії з 2008 року; членом Благодійної ради Музею сучасного мистецтва замку Ріволі в Турині з 1993 року; патронесою Італійського Червоного Хреста з 1992 року; засновницею та директором Національної асоціації «Дерево мрій» (допомога та терапевтична підтримка дітей, які проходять інтенсивну терапію); членом Культурної комісії Загальної конфедерації італійської промисловості з 2008 року; членом Літературного журі «Премії Кампьєлло», присуджуваної Загальною конфедерацією промисловості регіону Венето.

Крім багатьох італійських відзнак та нагород, вона також є лауреатом Премії покровителя культури і мистецтв «Montblanc» за свою відданість сучасному мистецтву (2003) та кавалером Ордена мистецтв і літератури, яким її вшанувало Міністерство культури Франції в 2009 році.