Богдан Шумилович

Історик, куратор, фасилітатор

Магістр нової та новітньої історії Центрально-Свропейського університету (Будапешт, Угорщина, факультет історії, 2004–2005), має диплом історика мистецтва Львівської академії мистецтв (факультет історії та теорії мистецтва, Україна, 1993–1999), проходив навчання на факультеті проектного менеджменту Університету Джорджа Вашингтона (Вашингтон, США, 2001–2002). Вивчав та викладав культурологію та візуальні студії у Львівському національному університеті імені Івана Франка (магістерська програма з культурології), читав лекції як в Україні, так і за кордоном, стипендіат кількох грантових програм. Працював у візуальних архівах Вашингтона (архів факультету візуальних мистецтв Університету Джорджа Вашингтона) та Будапешта (архів Інституту відкритого суспільства).

Керівник Львівського міського медіа-архіву Центру міської історії, куратор мультимедійної бібліотеки Центру міської історії Центрально-Східної Європи. Читає лекції, бере участь у розробці тематичних виставок,  проводить дослідження міських культур, медіа-архівів, візуального мистецтва ХХ сторіччя.

Як розробника курсу із культурних міських індустрій та теоретика міської регенерації міст Львівська міська рада запросила його очолити Відділ маркетингу і культурних індустрій Управління культури і туризму Департаменту гуманітарної політики Львова.