Наталія Іванова

Керівник культурних проектів

1989 року закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна за спеціальністю «економічна теорія». 2008 року — курс «Сучасні технології управління» за напрямом «PR-директор» у Російській школі управління (Москва).

Працювала директором з маркетингу Будянського фаянсового заводу та PR-директором компанії «АС Капітал менеджмент». З 2012 року — директор Центру сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр». Активно займається культурно-просвітницькими проектами на громадських засадах.

Серед досягнень — відкриття в Харкові першого центру сучасного мистецтва і втілення проектів: «Сonstruction. Від Конструктивізму до Contemporary», «Сучасні українські художники», виставка Олександра Гнилицького «Гнилицький. вул. Дарвіна», виставка плакату з колекції міжнародної трієнале «4-блок» «Top 20: зірки світового графічного дизайну», персональної виставки Олексія Борисова «Вступ до багатовимірного/крок 29». 2014 року втілила проект «Площа Свободи» за участі молодих українських художників та проект «СВОЇ», організувала у співпраці з Французьким інститутом у Харкові виставку французького художника й фотографа Жюльєна Малана та його стріт-арт акцію; у співпраці з Генеральним консульством Республіки Польща в Харкові провела виставку польського плакату «Багатство форми. Багатство думки».