Лізавета Герман

Незалежний куратор, мистецтвознавець, арт-критик

Народилася в Києві 1988 року. Закінчила магістратуру та аспірантуру Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

У 2008–2012 рр. як менеджер проектів співпрацювала з галереєю Людмили Березницької, Фондом розвитку сучасного мистецтва «Ейдос», агенцією Art Management, фестивалем сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project.

Куратор та співкуратор декількох власних проектів (виставка «Індпошив», серія зустрічей «Художник говорить» у співпраці з Фундацією ЦСМ, щорічний одноденний проект «Пленер на даху»). У 2012 році брала участь у майстерні для молодих кураторів в рамках VII Берлінської бієнале. У 2012–2013 рр. — учасниця програми «Кураторська платформа» в PinchukArtCentrе.

Із 2014 р. працює над власними кураторськими проектами разом із Марією Ланько. Постійний автор видань «Українська Правда» та «Korydor». Співредактор книги «Мистецтво українських шістдесятників» (готується до друку). 

Разом із художниками "Відкритої групи" та Марією Ланько  співзаснувала медіа-проект openarchive.com.ua - інструмент довготривалого дослідження художніх практик.

Живе та працює в Києві.